День фізичної культури та спорту 11 вересня 2021 року

З Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! Рівне багате спортивними талантами.

Наші спортсмени, відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту, наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів та активістів спорту.

Майстерність роботи на “лапах” продемонстрували Усманов Андрій – неодноразовий чемпіон України з кікбоксингу та Головний тренер Федерації “БУДОКАН” – Ростислав Саєнко!!!

Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури й спорту!

Федерація БУДОКАН, щиро вдячна за допомогу в проведенні свята спорту, що відбувався 11 вересня 2021 року в м. Рівне вихованцям тренера федерації БУДОКАН, заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу – ІГОРЯ ГУЦАЛЮКА.

Спортсмени показали бойовий характер та майстер клас з ведення двобою та роботу на педах!!

Майстер клас з заняття БОКСОМ в день фізичної культури і спорту, що відбувався в місті Рівне, демонструють вихованці федерації БУДОКАН, під керівництвом: Майстра спорту СРСР з Боксу, Тренера по боксу Федерації БУДОКАН – ВОЛОДИМИРА СТАРІКОВА

Керівник – Заслужений майстер спорту, володар ІІІ дану та чорного поясу з ТХЕКВОНДО: ГЛЕГА РУСЛАН ПЕТРОВИЧ

Дякуємо та вітаємо всіх зі святом спорту.