0
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
06.00 - 07.00 Бокс
06.30 - 08.30
Старіков Володимир Сергійович
БоксГрушевського, 41
Бокс
06.30 - 08.30
Старіков Володимир Сергійович
БоксГрушевського, 41
07.00 - 08.00 Доросла група
07.00 - 09.00
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович
Доросла група
07.00 - 09.00
Сидорович Віктор Іванович
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Фудокан карате
09.00 - 10.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович

Кікбоксинг
09.00 - 11.30
Дитяча юнацька група
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
11.30 - 13.00
Індивідуальна група
Герман Олег Володимирович
Фудокан каратеФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.45 - 11.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
10.00 - 11.30
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Фудокан карате
09.00 - 10.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович

Кікбоксинг
09.00 - 11.30
Соборна, 217 Б
Чебан Віктор Дмитрович

Доросла група
11.00 - 14.00
Поляк Анна Валеріївна

Кікбоксинг
11.30 - 13.00
Індивідуальна група
Герман Олег Володимирович
Фудокан каратеФабрична, 7

КікбоксингДитяча юнацька група

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.45 - 11.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
10.00 - 11.30
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Фудокан карате
09.00 - 10.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович

Кікбоксинг
09.00 - 11.30
Дитяча юнацька група
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
10.00 - 11.30
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
11.30 - 12.30
Індивідуальна група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
11.30 - 13.00
Індивідуальна група
Герман Олег Володимирович
Фудокан каратеФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.15 - 11.45
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
09.45 - 11.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Дитяча група
11.00 - 12.30
Сидорович Віктор Іванович

Тхеквондо
11.00 - 12.30
Тхеквондо
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович

Кікбоксинг
11.15 - 12.45
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
12.30 - 14.00
Саєнко Ростислав Олегович

Бокс
13.00 - 16.00
Бокс
Тихонюк Андрій Дмитрович

Кікбоксинг
14.30 - 16.00
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Фудокан карате
15.00 - 17.00
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович

Бокс
16.00 - 17.30
Старіков Володимир Сергійович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

ТхеквондоФабрична, 7

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б

БоксГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б

Фудокан каратеФабрична, 7

БоксСоборна, 217 Б
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Кікбоксинг
14.00 - 15.45
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Соборна, 217 Б
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
16.00 - 17.20
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
16.00 - 17.30
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Соборна, 217 Б
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
17.20 - 18.50
Дитяча юнацька група
Саєнко Ростислав Олегович

Бокс
18.50 - 20.10
Студенти
Старіков Володимир Сергійович
Рафальський Олег Антонович

Кікбоксинг
19.00 - 20.30
Доросла група
Саєнко Ростислав Олегович

ММА
19.00 - 22.00
ММА
Назарук Владислав Анатолійович

Кікбоксинг
20.10 - 22.00
Доросла група
Чебан Віктор Дмитрович

ММА
20.30 - 22.00
ММА
Аврора
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингДитяча група

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингФабрична, 7

КікбоксингДитяча юнацька група

КікбоксингГрушевського, 41

БоксСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

ММАНазарук В.А.

КікбоксингСоборна, 217 Б

ММАГрушевського, 41
Доросла група
14.00 - 16.00
Аврора

ММА
14.30 - 16.00
ММА
Аврора

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
15.45 - 18.45
Соборна, 217 Б
Чебан Віктор Дмитрович

Фудокан карате
17.00 - 18.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Тхеквондо
18.30 - 20.00
Тхеквондо
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович

Бокс
19.00 - 22.00
Бокс
Тихонюк Андрій Дмитрович
ММАГрушевського, 41

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингДитяча юнацька група

Фудокан каратеФабрична, 7

КікбоксингГрушевського, 41

ТхеквондоФабрична, 7

БоксГрушевського, 41
Кікбоксинг
14.00 - 15.45
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Дитяча група
14.00 - 17.00
Герман Олег Володимирович

ММА
14.30 - 16.00
ММА
Аврора

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
16.00 - 17.20
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
16.00 - 17.30
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
17.20 - 18.50
Дитяча юнацька група
Саєнко Ростислав Олегович

Бокс
18.50 - 20.10
Студенти
Старіков Володимир Сергійович
Рафальський Олег Антонович

Кікбоксинг
19.00 - 20.30
Доросла група
Саєнко Ростислав Олегович

ММА
19.00 - 22.00
ММА
Назарук Владислав Анатолійович

Кікбоксинг
20.10 - 22.00
Доросла група
Чебан Віктор Дмитрович

ММА
20.30 - 22.00
ММА
Аврора
КікбоксингСоборна, 217 Б

ММАГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

БоксСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

ММАФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

ММАГрушевського, 41
Кікбоксинг
14.00 - 15.45
Гуцалюк Ігор Анатолійович

ММА
14.30 - 16.00
ММА
Аврора

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
16.00 - 17.20
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
16.00 - 17.30
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
17.20 - 18.50
Дитяча юнацька група
Саєнко Ростислав Олегович

Бокс
18.50 - 20.10
Студенти
Старіков Володимир Сергійович
Рафальський Олег Антонович

Кікбоксинг
19.00 - 20.30
Доросла група
Саєнко Ростислав Олегович

ММА
19.00 - 22.00
ММА
Назарук Владислав Анатолійович

Кікбоксинг
20.10 - 22.00
Доросла група
Чебан Віктор Дмитрович

ММА
20.30 - 22.00
ММА
Аврора
КікбоксингСоборна, 217 Б

ММАГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

БоксСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

ММАФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

ММАГрушевського, 41
15.00 - 16.00 Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
15.45 - 18.30
Дитяча юнацька група
Чебан Віктор Дмитрович

Фудокан карате
17.00 - 18.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Тхеквондо
18.30 - 20.00
Тхеквондо
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович

Кікбоксинг
18.30 - 20.00
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Бокс
19.00 - 22.00
Бокс
Тихонюк Андрій Дмитрович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б

Фудокан каратеФабрична, 7

КікбоксингГрушевського, 41

ТхеквондоФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

БоксГрушевського, 41
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
07.00 - 08.00 Доросла група
07.00 - 09.00
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович
Доросла група
07.00 - 09.00
Сидорович Віктор Іванович
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Доросла група
11.00 - 14.00
Поляк Анна Валеріївна
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Доросла група
14.00 - 16.00
Аврора
15.00 - 16.00
Click on the class name to get additional info

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11.00 - 12.00 Дитяча група
11.00 - 12.30
Сидорович Віктор Іванович
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Дитяча група
14.00 - 17.00
Герман Олег Володимирович
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the class name to get additional info

Середа

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
14.00 - 15.00 ММА
14.30 - 16.00
ММА
Аврора
ММАГрушевського, 41
ММА
14.30 - 16.00
ММА
Аврора
ММАГрушевського, 41
ММА
14.30 - 16.00
ММА
Аврора
ММАГрушевського, 41
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 ММА
19.00 - 22.00
ММА
Назарук Владислав Анатолійович

ММА
20.30 - 22.00
ММА
Аврора
ММАНазарук В.А.

ММАГрушевського, 41
ММА
19.00 - 22.00
ММА
Назарук Владислав Анатолійович

ММА
20.30 - 22.00
ММА
Аврора
ММАФабрична, 7

ММАГрушевського, 41
ММА
19.00 - 22.00
ММА
Назарук Владислав Анатолійович

ММА
20.30 - 22.00
ММА
Аврора
ММАФабрична, 7

ММАГрушевського, 41
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Понеділок

Вівторок

Середа

П'ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09.00 - 10.00 Фудокан карате
09.00 - 10.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович
Фудокан каратеФабрична, 7
Фудокан карате
09.00 - 10.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович
Фудокан каратеФабрична, 7
Фудокан карате
09.00 - 10.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович
Фудокан каратеФабрична, 7
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Фудокан карате
15.00 - 17.00
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович
Фудокан каратеФабрична, 7
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Фудокан карате
17.00 - 18.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович
Фудокан каратеФабрична, 7
Фудокан карате
17.00 - 18.30
Фудокан Карате
Сидорович Віктор Іванович
Фудокан каратеФабрична, 7
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
06.00 - 07.00 Бокс
06.30 - 08.30
Старіков Володимир Сергійович
БоксГрушевського, 41
Бокс
06.30 - 08.30
Старіков Володимир Сергійович
БоксГрушевського, 41
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Бокс
13.00 - 16.00
Бокс
Тихонюк Андрій Дмитрович
БоксГрушевського, 41
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Бокс
16.00 - 17.30
Старіков Володимир Сергійович
БоксСоборна, 217 Б
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Бокс
18.50 - 20.10
Студенти
Старіков Володимир Сергійович
Рафальський Олег Антонович
БоксСоборна, 217 Б
Бокс
18.50 - 20.10
Студенти
Старіков Володимир Сергійович
Рафальський Олег Антонович
БоксСоборна, 217 Б
Бокс
18.50 - 20.10
Студенти
Старіков Володимир Сергійович
Рафальський Олег Антонович
БоксСоборна, 217 Б
19.00 - 20.00 Бокс
19.00 - 22.00
Бокс
Тихонюк Андрій Дмитрович
БоксГрушевського, 41
Бокс
19.00 - 22.00
Бокс
Тихонюк Андрій Дмитрович
БоксГрушевського, 41
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11.00 - 12.00 Тхеквондо
11.00 - 12.30
Тхеквондо
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович
ТхеквондоФабрична, 7
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Тхеквондо
18.30 - 20.00
Тхеквондо
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович
ТхеквондоФабрична, 7
Тхеквондо
18.30 - 20.00
Тхеквондо
Поляк Анна Валеріївна
Глега Руслан Петрович
ТхеквондоФабрична, 7
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Вівторок

Четвер

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09.00 - 10.00 Кікбоксинг
09.00 - 11.30
Дитяча юнацька група
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
11.30 - 13.00
Індивідуальна група
Герман Олег Володимирович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.45 - 11.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
10.00 - 11.30
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.00 - 11.30
Соборна, 217 Б
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
11.30 - 13.00
Індивідуальна група
Герман Олег Володимирович
КікбоксингДитяча юнацька група

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.45 - 11.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
10.00 - 11.30
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.00 - 11.30
Дитяча юнацька група
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
10.00 - 11.30
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
11.30 - 12.30
Індивідуальна група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
11.30 - 13.00
Індивідуальна група
Герман Олег Володимирович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
09.15 - 11.45
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
09.45 - 11.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
11.15 - 12.45
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
12.30 - 14.00
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Кікбоксинг
14.00 - 15.45
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Соборна, 217 Б
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
16.00 - 17.20
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
16.00 - 17.30
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Соборна, 217 Б
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
17.20 - 18.50
Дитяча юнацька група
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингДитяча група

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингФабрична, 7

КікбоксингДитяча юнацька група

КікбоксингГрушевського, 41
Кікбоксинг
14.00 - 15.45
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
16.00 - 17.20
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
16.00 - 17.30
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
17.20 - 18.50
Дитяча юнацька група
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41
Кікбоксинг
14.00 - 15.45
Гуцалюк Ігор Анатолійович

Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
16.00 - 17.20
Дитяча група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
16.00 - 17.30
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
17.20 - 18.50
Дитяча юнацька група
Саєнко Ростислав Олегович
КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингФабрична, 7

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41
Кікбоксинг
14.30 - 16.00
Гуцалюк Ігор Анатолійович
КікбоксингСоборна, 217 Б
15.00 - 16.00 Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
15.45 - 18.45
Соборна, 217 Б
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча група
Герман Олег Володимирович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингДитяча юнацька група

КікбоксингГрушевського, 41
Кікбоксинг
15.45 - 17.15
Дитяча юнацька група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
15.45 - 18.30
Дитяча юнацька група
Чебан Віктор Дмитрович

Кікбоксинг
17.15 - 18.45
Дитяча група
Герман Олег Володимирович

Кікбоксинг
18.30 - 20.00
Гуцалюк Ігор Анатолійович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б

КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Кікбоксинг
19.00 - 20.30
Доросла група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
20.10 - 22.00
Доросла група
Чебан Віктор Дмитрович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
19.00 - 20.30
Доросла група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
20.10 - 22.00
Доросла група
Чебан Віктор Дмитрович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
Кікбоксинг
19.00 - 20.30
Доросла група
Саєнко Ростислав Олегович

Кікбоксинг
20.10 - 22.00
Доросла група
Чебан Віктор Дмитрович
КікбоксингГрушевського, 41

КікбоксингСоборна, 217 Б
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота