0

Рівненська обласна федерація кікбоксингу “БУДОКАН” – З того моменту, як ви відчиняєте двері, ви знаєте, що Будокан – це унікальне місце.

Історія нашого клубу тягнеться з далекого 1986 року і пов’язана вона трьома призвіщами Герзель, Саєнко і Герман, коли у місті з’явився Рівненський центр бойових мистецтв „Будокан” (РЦБМ), який об’єднав у собі спортивні клуби з рукопашного бою, традиційного фудокан карате-до, джиу-джитсу та айкідо. У 2000 році була створена Рівненська обласна федерація кікбоксингу. А з 2012 р. діє оновлена назва федерації кікбоксингу Рівного – «Рівненська обласна федерація кікбоксингу «Будокан».

0

Нагород отримано спортсменами

0

Проведено боксерських боїв

0

Порвато боксерських снарядів

0

Кілометрів поїздок

Немає довгострокових контрактів

Наш популярний місячний план пропонується як оплата за час тренування без довгострокового контракту

Найкраще обладнання

Практикуйтесь на найкращому обладнанні світових брендів, яке звертається до широкого кола спортсменів

Кожна деталь має значення

Ми хочемо, щоб ви відчували підтримку – віддані члени команди, які дійсно піклуються про вас

Ефективні тренування

Ми пропонуємо універсальну програму для дорослих та дітей, яка допоможе вам підтримувати фізичну форму.

Кікбоксинг РОФК”БУДОКАН”

Переваги заняття кікбоксингом:

Тренування з кікбоксингу мають масу незаперечних плюсів. Наведемо лише основні з них: Удари можуть наноситися руками і ногами, в повну силу в корпус або голову. У сукупності з класичними боксерськими ударами вони доповнюють один одного і перетворюють кікбоксинг у повну збалансовану систему. Кікбоксери можуть протистояти супротивникам практично будь-яких видів єдиноборств завдяки поєднанню боксерської техніки ударів в голову в ближній дистанції, і потужних ударів ніг з середньої та дальньої дистанції. Дозволяються підсічки, які використовуються з метою позбавлення суперника рівноваги. Під час тренування практично всі удари ногами наносяться у стрибку, що вимагає великих витрат енергії і спалюванню зайвих калорій.

Кікбоксингу можна навчатися для різних цілей:

самооборони, спорту та змагань. Тренування – відмінний антидепресант. Всього година – і ось ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад.

Запрошуємо відвідати тренування за адресами:
🥊 Соборна 217 б.
🥊 Фабрична 7.
🥊 Грушевського 41.
Нормер адміністратора : ➡️ +380986060644