0

Бокс – контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками зазвичай в спеціальних рукавичках.

Рефері контролює бій, який триває до 12 раундів. Перемога привласнюється тому з супротивників, який набрав в результаті більшу кількість очок, або переможцем оголошують того боксера, якому вдалося збити суперника з ніг, після чого останній не зміг піднятися протягом десяти секунд (нокаут); травма, що не дозволяє продовжувати бій, може стати причиною т. з. технічного нокауту. Якщо після встановленої кількості раундів поєдинок не був припинений, то переможець визначається оцінками суддів.

Мухаммед Алі:

«Я ненавидів кожну хвилину тренувань, але я казав собі: «Не йди. Страждай зараз і живи залишок життя чемпіоном»

Будокан допоможе досягти високого рівня фізичної підготовки за рахунок регулярних занять з поступовим нарощуванням рівня фізичних навантажень. Поетапно кожен відвідувач може досягти наступних результатів:

  • покращення рельєфу основних груп м’язів;
  • приріст м’язової маси;
  • поліпшення самопочуття і фізичного стану;
  • покращена реакція;
  • підвищення рівня координації рухів і балансування тіла.

Заняття боксом дозволяють розвивати абсолютно різні групи м’язів, оскільки більшість з них задіюються в процесі тренувань.

Основні переваги боксу
Поряд з поліпшенням загального тонусу організму бійцівський клуб дозволяє наростити м’язи і створити привабливий рельєф тіла. Примітно, що в першу чергу це стосується ніг і основних груп м’язів верхньої частини тіла. Обумовлено це специфікою занять, коли доводиться постійно переміщатися рингом, ухилятися, наносити удари і присідати, причому робити все це одночасно, змінюючи положення тіла практично щомиті.

Показово ще й те, що кожне тренування не побудовано виключно на відпрацюванні тих чи інших ударів, уклонів і присідань, але і доповнюється комплексом вправ на розігрів груп м’язів, а також розтяжку. Ось одна з основних причин, чому заняття з боксу популярні серед дівчат — це повноцінне комплексне навантаження, розраховане на загальний розвиток всього організму.

Яких успіхів можна досягти?
При правильному і гармонійному підході бокс дозволить успішно наростити м’язи, поліпшити тонус і самопочуття, розвинути реакцію і навіть покращити пам’ять. Це багато в чому пов’язано з тим, що кожне тренування не обмежується виключно фізичним навантаженням, але також вимагає активної розумової діяльності, швидкого реагування на обставини, що змінюються, і прийому правильних рішень у найкоротші терміни.

Інтенсивність

Середня – Висока

Відчуйте

Розширені можливості

Максимізуйте

Кардіо витривалість

Переваги Боксу

Міцність

%

Кардіо

%

Втрата зайвої ваги

%

Гнучкість

%

Високоінтенсивний клас боксу, що розвиває координацію, силу, швидкість і тактичне мислення бійця. Клас передбачає навчання основам боксу, пересуванню в рингу, постановку ударів і, звичайно ж, тренування всіх груп м’язів.

Як проходять заняття з боксу?
Будь-яке заняття починається з розминки для підготовки серцево-судинної системи, а також опорно-рухового апарату до подальших навантажень.

Далі йде відпрацювання певних базових ударів, після чого ви будете відпрацьовувати комбінації з цих ударів.

Друга частина тренування складається зі спеціальних вправ для розвитку сили і витривалості, після чого йде відновлення і стретчинг.

Кому підходить Бокс?
Заняття з боксу відмінно підійдуть усім, хто бажає покращити м’язовий тонус, координацію рухів, підвищити витривалість і зміцнити вестибулярний апарат. Рівень фізичної підготовки — середній і високий.

Результати
Покращення м’язового тонусу, підвищена витривалість, елементарні навички самозахисту і можливість приступати до більш складних видів фізичних занять з підвищеним навантаженням.

Немає довгострокових контрактів

Наш популярний місячний план пропонується як оплата за час тренування без довгострокового контракту

Найкраще обладнання

Тренуйтесь на найкращому обладнанні світових брендів, яке використовується широким колом спортсменів

Тренуйтеся в зручний час

Скористайтеся перевагами одного з трьох спортивних залів у вільні для вас години в кожному з доступних планів

Спеціальна програма для спортзалу

Користувачі сайту можуть забронювати місце на індивідуальне тренування у спортивному залі, а також вибрати персонального тренера – у вашому кабінеті

Ціни групи

Одне тренування
-
10 тренувань
-
1 місяць тренувань
-
3 місяці тренувань
-
1 рік тренувань
-
Почати

Що потрібно знати під час першого тренування з Боксу?

Тренування боксерів-любителів часто відбуваються в групах. На початку тренування спортсмени розминаються. За вказівкою тренера може проводитися: відпрацювання техніки нанесення ударів, бойових комбінацій, спаринг, відпрацювання техніки в парах або вправи на снарядах (боксерський мішок, груша). Практикується велика кількість вправ на спеціальну фізичну підготовку: вправи зі скакалкою, набивним м’ячем, гирею, грифом від штанги, на турніку, брусах і так далі.

Боксерам забороняється наносити удари нижче пояса, тримати один одного, штовхатися, кусатися, плюватися і боротися. Також не можна бити ногою, головою, коліном і будь-який інший частиною руки крім стиснутого кулака (ліктем, плечем, передпліччям, зап’ястям, відкритою долонею). Заборонено робити удари в спину, в задню частину шиї, в потилицю і по нирках. Не можна триматися за канат або суперника під час удару, а також робити нирки нижче пояса.

Що взяти з собою на заняття

  • Пляшка для води (вода буде доступна)
  • Рушник
  • Вільні майку та шорти
  • Спортивні шкарпетки та спортивні стрічки
  • Спортивний бюстгальтер (жіночий)