0
 • 11Вер, 2021
  0 Comments
  День фізичної культури та спорту 11 вересня 2021 року

  День фізичної культури та спорту 11 вересня 2021 року

  З Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! Рівне багате спортивними талантами. Наші спортсмени, відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту, наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів

 • 31Сер, 2021
  0 Comments
  Бокс – Олімпійський вид спорту

  Бокс – Олімпійський вид спорту

  Бокс є Олімпійський вид спорту, в якому два спортсмена змагаються при нанесенні ударів руками в спеціальній екіпіровці і в рукавичках на рингу. Завдання спортсмена – набрати якомога більше очок або завершити бій достроково. Історія боксу сягає корінням в стародавні часи. Ще за часів стародавнього Єгипту і шумерського царства були зроблені фрески із зображенням кулачних боїв. Завдяки археологам, стародавні фрески і малюнки дійшли і до наших днів.

 • 31Сер, 2021
  0 Comments
  Кікбоксинг – вид єдиноборства і бойового мистецтва

  Кікбоксинг – вид єдиноборства і бойового мистецтва

  Кікбоксинг являє собою спортивне єдиноборство, яке з’явилося в 1960-х роках. Даний вид спорту поділяють на 3 види: японський кікбоксинг (формат К-1), американський кікбоксинг (фул-контакт, фул-контакт з лоу-кіком, семі-контакт, лайт-контакт, кік-лайт). Як правило, в широкому сенсі слова кікбоксинг – це різні ударні єдиноборства. За правилами цих єдиноборств дозволені удари ногами і руками з використанням боксерських рукавичок (тайський бокс, шутбоксинг, саньда, сават та ін.), Які є невід’ємною частиною екіпірування бійця.