День фізичної культури та спорту 11 вересня 2021 року

З Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! Рівне багате спортивними талантами.

Наші спортсмени, відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту, наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів та активістів спорту.

Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури й спорту!

Федерація БУДОКАН, щиро вдячна за допомогу в проведенні свята спорту, що відбувався 11 вересня 2021 року в м.Рівне вихованцям тренера федерації БУДОКАН, заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу – ІГОРЯ ГУЦАЛЮКА

Спортсмени показали бойовий характер та майстер клас з ведення двобою та роботу на педах!!

Майстер клас з заняття БОКСОМ в день фізичної культури і спорту, що відбувався в місті Рівне, демонструють вихованці федерації БУДОКАН, під керівництвом: Майстра спорту СРСР з Боксу, Тренера по боксу Федерації БУДОКАН – ВОЛОДИМИРА СТАРІКОВА

Дякуємо та вітаємо всіх зі святом спорту.